SRR1806-681M
DigiKeys varenummer
SRR1806-681MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SRR1806-681M
Beskrivelse
FIXED IND 680UH 540MA 1.47 OHM
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 540 mA 1,47Ohm Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRR1806-681M Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
1,47Ohm
Serie
Q @ frek.
19 @ 796kHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Frekvens - Selvresonans
2,1MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,720" L x 0,551" B (18,30mm x 14,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,280" (7,10mm)
Strøm - Mætning (Isat)
1,1A