SRR1240-680M
DigiKeys varenummer
118-SRR1240-680MTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRR1240-680MCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRR1240-680MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRR1240-680M
Beskrivelse
FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.5 A 200mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRR1240-680M Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
200mOhm maks.
Serie
Q @ frek.
19 @ 2,52MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - Selvresonans
11MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,177" (4,50mm)
Strøm - Mætning (Isat)
1,5A