SRR1050HA-101Y
DigiKeys varenummer
118-SRR1050HA-101YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRR1050HA-101YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRR1050HA-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRR1050HA-101Y
Beskrivelse
FIXED IND 100UH 1.35A 255 MOHM
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.35 A 255mOhm maks. Ikke-standard
DC-modstand (DCR)
255mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
4,2MHz
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±30%
Størrelse/dimension
0,402" L x 0,394" B (10,20mm x 10,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,201" (5,10mm)
Strøm - Mætning (Isat)
1,35A