SRR1050A-221Y
DigiKeys varenummer
SRR1050A-221YTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRR1050A-221YCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRR1050A-221YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRR1050A-221Y
Beskrivelse
FIXED IND 220UH 940MA 500 MOHM
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 940 mA 500mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRR1050A-221Y Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
500mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
3MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±30%
Størrelse/dimension
0,402" L x 0,394" B (10,20mm x 10,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,201" (5,10mm)
Strøm - Mætning (Isat)
940mA