SRP7050TA-680M | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SRP7050TA-680M |
Beskrivelse | FIXED IND 68UH 1.2A 445 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 25 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 68 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.2 A 445mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SRP7050TA-680M Modeller |
Kategori | DC-modstand (DCR) 445mOhm maks. |
Mfr | Q @ frek. 15 @ 100kHz |
Serie | Frekvens - Selvresonans 6MHz |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 150°C |
Type Tromlekerne, trådviklet | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Materiale - Kerne | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,287" L x 0,260" B (7,30mm x 6,60mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,197" (5,00mm) |
Strøm - Mætning (Isat) 2A | Grundlæggende varenummer |