SRP7050TA-680M
DigiKeys varenummer
SRP7050TA-680MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP7050TA-680MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP7050TA-680MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP7050TA-680M
Beskrivelse
FIXED IND 68UH 1.2A 445 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.2 A 445mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP7050TA-680M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
445mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
15 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
6MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,260" B (7,30mm x 6,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,197" (5,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2A