SRP7050TA-470M
DigiKeys varenummer
SRP7050TA-470MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP7050TA-470MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP7050TA-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP7050TA-470M
Beskrivelse
FIXED IND 47UH 1.9A 330 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.9 A 330mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP7050TA-470M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
330mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
15 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
8MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,260" B (7,30mm x 6,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,197" (5,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,7A