SRP7050AA-150M
DigiKeys varenummer
118-SRP7050AA-150MTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRP7050AA-150MCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRP7050AA-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP7050AA-150M
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 5A 85 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µH Afskærmet Induktor 5 A 85mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
DC-modstand (DCR)
85mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
10 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
10MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Materiale - Kerne
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,260" B (7,30mm x 6,60mm)
Strøm - Mætning (Isat)
4A
Højde - Monteret (maks.)
0,197" (5,00mm)