SRP7028CC-1R5M
DigiKeys varenummer
118-SRP7028CC-1R5MTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRP7028CC-1R5MCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRP7028CC-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP7028CC-1R5M
Beskrivelse
FIXED IND 1.5UH 9A 14 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 9 A 14mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
18A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
14mOhm maks.
Frekvens - Selvresonans
38MHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Trådviklet spolemodstand
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,260" B (7,30mm x 6,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)