SRP6030CA-1R2M | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SRP6030CA-1R2M |
Beskrivelse | FIXED IND 1.2UH 16A 7.4 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 27 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.2 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 16 A 7,4mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SRP6030CA-1R2M Modeller |
Kategori | Afskærmning Afskærmet |
Mfr | DC-modstand (DCR) 7,4mOhm maks. |
Serie | Frekvens - Selvresonans 47MHz |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Type Tromlekerne, trådviklet | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Materiale - Kerne | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,260" L x 0,252" B (6,60mm x 6,40mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,118" (3,00mm) |
Strøm - Mætning (Isat) 22A | Grundlæggende varenummer |