SRP6030CA-1R2M
DigiKeys varenummer
SRP6030CA-1R2MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP6030CA-1R2MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP6030CA-1R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP6030CA-1R2M
Beskrivelse
FIXED IND 1.2UH 16A 7.4 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.2 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 16 A 7,4mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP6030CA-1R2M Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
7,4mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
47MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,260" L x 0,252" B (6,60mm x 6,40mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
22A