SRP5030WA-2R2M
DigiKeys varenummer
118-SRP5030WA-2R2MTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRP5030WA-2R2MCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SRP5030WA-2R2M
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 7.5A 23 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Induktor 7.5 A 23mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
DC-modstand (DCR)
23mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
20 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
33MHz
Driftstemperatur
-55°C – 165°C
Materiale - Kerne
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Pakke/hus
Ikke-standard
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,207" B (5,50mm x 5,25mm)
Strøm - Mætning (Isat)
5,8A
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)