SRP5030CA-1R2M
DigiKeys varenummer
SRP5030CA-1R2MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP5030CA-1R2MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP5030CA-1R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP5030CA-1R2M
Beskrivelse
FIXED IND 1.2UH 11A 9.7 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.2 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 11 A 9,7mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP5030CA-1R2M Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
9,7mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
43MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,209" B (5,50mm x 5,30mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Strøm - Mætning (Isat)
15A