SRP5015TA-220M
DigiKeys varenummer
SRP5015TA-220MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP5015TA-220MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP5015TA-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP5015TA-220M
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 1.2A 466 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.2 A 466mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP5015TA-220M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
466mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
10 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
13MHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,205" B (5,70mm x 5,20mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Strøm - Mætning (Isat)
1,7A