SRP4020TA-4R7M
DigiKeys varenummer
SRP4020TA-4R7MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP4020TA-4R7MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP4020TA-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP4020TA-4R7M
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 2.6A 105 MOHM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 2.6 A 105mOhm maks. 2-SMD
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP4020TA-4R7M Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR)
105mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
10 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
27MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
2-SMD
Tolerance
±20%
Leverandørs enhedspakning
2-SMD
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,175" L x 0,160" B (4,45mm x 4,06mm)
Strøm - Mætning (Isat)
3,5A
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)