SRP4012TA-R47M
DigiKeys varenummer
SRP4012TA-R47MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP4012TA-R47MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP4012TA-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP4012TA-R47M
Beskrivelse
FIXED IND 470NH 6A 20 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 nH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 6 A 20mOhm (maks.) 2-SMD
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP4012TA-R47M Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR)
20mOhm (maks.)
Mfr
Q @ frek.
10 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
120MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
2-SMD
Tolerance
±20%
Leverandørs enhedspakning
2-SMD
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,175" L x 0,160" B (4,45mm x 4,06mm)
Strøm - Mætning (Isat)
6,5A
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)