SRP3020TA-5R6M
DigiKeys varenummer
SRP3020TA-5R6MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP3020TA-5R6MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP3020TA-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP3020TA-5R6M
Beskrivelse
FIXED IND 5.6UH 2.2A 238 MOHM
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5.6 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 2.2 A 238mOhm maks. 2-SMD
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP3020TA-5R6M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
238mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
10 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
29MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
2-SMD
Tolerance
±20%
Leverandørs enhedspakning
2-SMD
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,126" B (3,50mm x 3,20mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,6A
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)