SRP3020TA-1R0M
DigiKeys varenummer
SRP3020TA-1R0MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP3020TA-1R0MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP3020TA-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP3020TA-1R0M
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 4A 38 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 4 A 38mOhm maks. 2-SMD
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP3020TA-1R0M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
38mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
10 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
82MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
2-SMD
Tolerance
±20%
Leverandørs enhedspakning
2-SMD
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,126" B (3,50mm x 3,20mm)
Strøm - Mætning (Isat)
5A
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)