SRP3020C-2R2M
DigiKeys varenummer
118-SRP3020C-2R2MTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRP3020C-2R2MCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SRP3020C-2R2M
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 3.5A 75 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Induktor 3.5 A 75mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
75mOhm maks.
Serie
Q @ frek.
10 @ 100kHz
Frekvens - Selvresonans
75MHz
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Materiale - Kerne
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Pakke/hus
Ikke-standard
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,126" B (3,50mm x 3,20mm)
Strøm - Mætning (Isat)
3,7A
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)