SRP2512TMA-1R5M
DigiKeys varenummer
118-SRP2512TMA-1R5MTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRP2512TMA-1R5MCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRP2512TMA-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP2512TMA-1R5M
Beskrivelse
FIXED IND 1.5UH 3.7A 51.6 MOHM
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µH Afskærmet Induktor 3.7 A 51,6mOhm maks. 1008 (2520 metrisk) Flad leder
Kategori
Q @ frek.
15 @ 1MHz
Mfr
Frekvens - Selvresonans
55MHz
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Materiale - Kerne
Funktioner
Flad leder
Tolerance
±20%
Pakke/hus
1008 (2520 metrisk)
Strømklassificering (AMPS)
Leverandørs enhedspakning
1008
Strøm - Mætning (Isat)
4A
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Afskærmning
Afskærmet
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
DC-modstand (DCR)
51,6mOhm maks.