SRP2010-2R2M
DigiKeys varenummer
SRP2010-2R2MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP2010-2R2MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP2010-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP2010-2R2M
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 1.7A 150 MOHM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.7 A 150mOhm maks. 0806 (2016 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP2010-2R2M Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
150mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Tromlekerne, trådviklet
Pakke/hus
0806 (2016 metrisk)
Materiale - Kerne
Leverandørs enhedspakning
0806 (2016 metrisk)
Induktans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Grundlæggende varenummer
Strøm - Mætning (Isat)
1,9A