SRP1245A-3R3M er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
3.3 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 15 A 9,2mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SRP1245A-3R3M
DigiKeys varenummer
SRP1245A-3R3MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP1245A-3R3MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP1245A-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP1245A-3R3M
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP1245A-3R3M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
9,2mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
20 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
22MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,531" L x 0,492" B (13,50mm x 12,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,197" (5,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
32A