SRP1245A-220M
DigiKeys varenummer
118-SRP1245A-220MTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRP1245A-220MCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRP1245A-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP1245A-220M
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 6.5A 58 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
22 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 6.5 A 58mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
DC-modstand (DCR)
58mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
20 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
6MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,531" L x 0,492" B (13,50mm x 12,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,197" (5,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
10A