SRP1238A-3R3M
DigiKeys varenummer
SRP1238A-3R3MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP1238A-3R3MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP1238A-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP1238A-3R3M
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 12A 13.5 MOHM
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 12 A 13,5mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP1238A-3R3M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
13,5mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
20 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
20MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,531" L x 0,492" B (13,50mm x 12,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,138" (3,50mm)
Strøm - Mætning (Isat)
27A