SRP1038A-R45M
DigiKeys varenummer
SRP1038A-R45MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP1038A-R45MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP1038A-R45MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP1038A-R45M
Beskrivelse
FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
450 nH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 29 A 1,5mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP1038A-R45M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
1,5mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
15 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
75MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,157" (4,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
45A