SRP1038A-4R7M | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SRP1038A-4R7M |
Beskrivelse | FIXED IND 4.7UH 10A 15.5 MOHM |
Producentens standard leveringstid | 27 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 4.7 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 10 A 15,5mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SRP1038A-4R7M Modeller |
Kategori | DC-modstand (DCR) 15,5mOhm maks. |
Mfr | Q @ frek. 20 @ 100kHz |
Serie | Frekvens - Selvresonans 16MHz |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 150°C |
Type Tromlekerne, trådviklet | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Materiale - Kerne | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,157" (4,00mm) |
Strøm - Mætning (Isat) 17A | Grundlæggende varenummer |