SRP1038A-3R3M
DigiKeys varenummer
SRP1038A-3R3MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP1038A-3R3MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP1038A-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP1038A-3R3M
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 11A 11.8 MOHM
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 11 A 11,8mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP1038A-3R3M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
11,8mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
20 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
18MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,157" (4,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
20A