SRP1038A-330M
DigiKeys varenummer
SRP1038A-330MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP1038A-330MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP1038A-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP1038A-330M
Beskrivelse
FIXED IND 33UH 3.5A 112 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 3.5 A 112mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP1038A-330M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
112mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
20 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
6MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,157" (4,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
5A