SRP1038A-1R5M
DigiKeys varenummer
SRP1038A-1R5MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP1038A-1R5MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP1038A-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP1038A-1R5M
Beskrivelse
FIXED IND 1.5UH 16A 4.6 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 16 A 4,6mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP1038A-1R5M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
4,6mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
20 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
30MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,157" (4,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
33A