SRN6045-220M
DigiKeys varenummer
SRN6045-220MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRN6045-220MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRN6045-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRN6045-220M
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 1.5A 142 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.5 A 142mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRN6045-220M Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
142mOhm maks.
Serie
Q @ frek.
17 @ 2,52MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - Selvresonans
11MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,236" B (6,00mm x 6,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,177" (4,50mm)
Strøm - Mætning (Isat)
1,9A