SRN4018-680M
DigiKeys varenummer
SRN4018-680MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRN4018-680MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRN4018-680MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRN4018-680M
Beskrivelse
FIXED IND 68UH 500MA 1.128 OHM
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 500 mA 1,128Ohm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRN4018-680M Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
1,128Ohm maks.
Serie
Q @ frek.
11 @ 2,52MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - Selvresonans
8MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,157" B (4,00mm x 4,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Mætning (Isat)
500mA