SRN3015BTA-220M
DigiKeys varenummer
118-SRN3015BTA-220MTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRN3015BTA-220MCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRN3015BTA-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRN3015BTA-220M
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 1A 540 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1 A 540mOhm maks. 1212 (3030 metrisk)
EDA/CAD-modeller
SRN3015BTA-220M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
540mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
15 @ 1MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
26MHz
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
1212 (3030 metrisk)
Tolerance
±20%
Leverandørs enhedspakning
3015
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
680mA
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)