SRN3015-1R0Y
DigiKeys varenummer
SRN3015-1R0YTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRN3015-1R0YCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRN3015-1R0YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRN3015-1R0Y
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 2.35A 48 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 2.35 A 48mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
SRN3015-1R0Y Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
48mOhm maks.
Serie
Q @ frek.
10 @ 7,96MHz
Frekvens - Selvresonans
145MHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±30%
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,35A