SRN3010BTA-220M
DigiKeys varenummer
118-SRN3010BTA-220MTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRN3010BTA-220MCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRN3010BTA-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRN3010BTA-220M
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 700MA 912 MOHM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 700 mA 912mOhm maks. 1212 (3030 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRN3010BTA-220M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
912mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
10 @ 1MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
25MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
1212 (3030 metrisk)
Tolerance
±20%
Leverandørs enhedspakning
3010
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
500mA
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)