SRN3010BTA-100M
DigiKeys varenummer
118-SRN3010BTA-100MTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRN3010BTA-100MCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRN3010BTA-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRN3010BTA-100M
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 1.1A 504 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.1 A 504mOhm maks. 1212 (3030 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRN3010BTA-100M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
504mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
10 @ 1MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
40MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
1212 (3030 metrisk)
Tolerance
±20%
Leverandørs enhedspakning
3010
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
800mA
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)