SRF7035A-301Y
DigiKeys varenummer
118-SRF7035A-301YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRF7035A-301YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRF7035A-301YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF7035A-301Y
Beskrivelse
CMC 4UH 5A 2LN 300OHM SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 300 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 10mOhm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
10mOhm
Producenter
Bourns Inc.
Spændingsklassifikation - DC
80V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,236" B (7,00mm x 6,00mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,138" (3,50mm)
Impedans @ frekvens
300 Ohms @ 100 MHz
Pakke/hus
Vandret, 4 J-ledning
Induktans @ frekvens
4 µH @ 100 kHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
5A