SRF4532TA-901Y
DigiKeys varenummer
118-SRF4532TA-901YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRF4532TA-901YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRF4532TA-901YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF4532TA-901Y
Beskrivelse
CMC 3.2UH 900 OHM 2.3A SMD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.2 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 900 Ohms @ 100 MHz 2,3A DCR 70mOhm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
70mOhm
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Højde (maks.)
0,118" (3,00mm)
Impedans @ frekvens
900 Ohms @ 100 MHz
Induktans @ frekvens
3.2 µH @ 100 kHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
2,3A