SRF4532TA-282Y
DigiKeys varenummer
118-SRF4532TA-282YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRF4532TA-282YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRF4532TA-282YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF4532TA-282Y
Beskrivelse
CMC 10UH 2800 OHM 0.9A SMD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 2.8 kOhms @ 100 MHz 900mA DCR 350mOhm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
350mOhm
Producenter
Bourns Inc.
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,118" (3,00mm)
Impedans @ frekvens
2.8 kOhms @ 100 MHz
Pakke/hus
Vandret, 4 PC Pad
Induktans @ frekvens
10 µH @ 100 kHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
900mA