SRF4530A-220Y
DigiKeys varenummer
118-SRF4530A-220YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRF4530A-220YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRF4530A-220YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF4530A-220Y
Beskrivelse
CMC 22UH 310MA 2LN 1.2KOHM SMD
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH @ 100 MHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 1.2 kOhms @ 10 MHz 310mA DCR 600mOhm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
600mOhm
Producenter
Bourns Inc.
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Antal linjer
2
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Impedans @ frekvens
1.2 kOhms @ 10 MHz
Højde (maks.)
0,118" (3,00mm)
Induktans @ frekvens
22 µH @ 100 MHz
Pakke/hus
Vandret, 4 PC Pad
Strømklassificering (maks.)
310mA