SRF3225TAC-220Y
DigiKeys varenummer
118-SRF3225TAC-220YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRF3225TAC-220YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRF3225TAC-220YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF3225TAC-220Y
Beskrivelse
CMC 22UH 250MA 2LN 1.1KOHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 1.1 kOhms @ 10 MHz 250mA DCR 500mOhm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
500mOhm
Producenter
Bourns Inc.
Spændingsklassifikation - DC
80V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Overflademontering
Antal linjer
2
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedans @ frekvens
1.1 kOhms @ 10 MHz
Højde (maks.)
0,098" (2,50mm)
Induktans @ frekvens
22 µH @ 100 kHz
Pakke/hus
Vandret, 4 PC Pad
Strømklassificering (maks.)
250mA