SRF3225AB-101Y
DigiKeys varenummer
118-SRF3225AB-101YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRF3225AB-101YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRF3225AB-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF3225AB-101Y
Beskrivelse
CMC 100UH 100MA 2LN 5.5KOHM SMD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 5.5 kOhms @ 10 MHz 100mA DCR 3,5Ohm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
3,5Ohm
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedans @ frekvens
5.5 kOhms @ 10 MHz
Højde (maks.)
0,098" (2,50mm)
Induktans @ frekvens
100 µH @ 100 kHz
Strømklassificering (maks.)
100mA