SRF3225AB-101Y | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SRF3225AB-101Y |
Beskrivelse | CMC 100UH 100MA 2LN 5.5KOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 23 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 5.5 kOhms @ 10 MHz 100mA DCR 3,5Ohm |
Datablad | Datablad |
Kategori | DC-modstand (DCR) (maks.) 3,5Ohm |
Producenter Bourns Inc. | Spændingsklassifikation - DC 50V |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Antal linjer 2 | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Impedans @ frekvens 5.5 kOhms @ 10 MHz | Højde (maks.) 0,098" (2,50mm) |
Induktans @ frekvens 100 µH @ 100 kHz | Pakke/hus Vandret, 4 PC Pad |
Strømklassificering (maks.) 100mA | Grundlæggende varenummer |