SRF3216-601Y
DigiKeys varenummer
SRF3216-601YTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRF3216-601YCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRF3216-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF3216-601Y
Beskrivelse
CMC 300MA 2LN 600 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 600 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 800mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRF3216-601Y Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
800mOhm
Producenter
Bourns Inc.
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,087" (2,20mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Pakke/hus
Vandret, 4 PC Pad
Strømklassificering (maks.)
300mA