SRF2012A-801Y
DigiKeys varenummer
SRF2012A-801YTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRF2012A-801YCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRF2012A-801YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF2012A-801Y
Beskrivelse
CMC 300MA 2LN 800 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 800 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 880mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRF2012A-801Y Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
880mOhm
Producenter
Bourns Inc.
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,055" (1,40mm)
Impedans @ frekvens
800 Ohms @ 100 MHz
Pakke/hus
Vandret, 4 PC Pad
Strømklassificering (maks.)
300mA