SRF1360-102Y
DigiKeys varenummer
118-SRF1360-102YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRF1360-102YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRF1360-102YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF1360-102Y
Beskrivelse
IND,12.4X10.2X5.4MM,1000UH35%,0.
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 mH @ 100 kHz 4 Fælles linje mode-spole Overflademontering 2.2 kOhms @ 10 MHz 350mA DCR 400mOhm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
400mOhm
Producenter
Bourns Inc.
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,488" L x 0,402" B (12,40mm x 10,20mm)
Antal linjer
4
Højde (maks.)
0,224" (5,70mm)
Impedans @ frekvens
2.2 kOhms @ 10 MHz
Pakke/hus
Vandret, 8 PC Pad
Induktans @ frekvens
1 mH @ 100 kHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
350mA