SRF1306-501Y
DigiKeys varenummer
118-SRF1306-501YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRF1306-501YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRF1306-501YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF1306-501Y
Beskrivelse
CMC 500UH 400MA 2LN 1.2 KOHM SMD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
500 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 1.2 kOhms @ 1 MHz 400mA DCR 300mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRF1306-501Y Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
300mOhm
Producenter
Bourns Inc.
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,413" L x 0,374" B (10,50mm x 9,50mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,238" (6,05mm)
Impedans @ frekvens
1.2 kOhms @ 1 MHz
Pakke/hus
8-SMD, mågevinge
Induktans @ frekvens
500 µH @ 100 kHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
400mA