SRF0905A-471Y
DigiKeys varenummer
SRF0905A-471YTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRF0905A-471YCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRF0905A-471YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF0905A-471Y
Beskrivelse
CMC 470UH 1.1A 2LN 1 KOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
470 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 1 kOhms @ 2 MHz 1,1A DCR 140mOhm
EDA/CAD-modeller
SRF0905A-471Y Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
1,1A
DC-modstand (DCR) (maks.)
140mOhm
Serie
Spændingsklassifikation - DC
80V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,362" L x 0,236" B (9,20mm x 6,00mm)
Højde (maks.)
0,248" (6,30mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 2 MHz
Induktans @ frekvens
470 µH @ 100 kHz