SRF0703A-101M
SRF0703A-101M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF0703A-101M
DigiKeys varenummer
SRF0703A-101MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRF0703A-101MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRF0703A-101MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF0703A-101M
Beskrivelse
INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afskærmet 2 Spole induktor array 397.6 µH Induktans – Forbundet parallelt 100 µH Inductance - Connected in Parallel 715mOhm maks. DC Modstand (DCR) – Parallel 730 mA Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRF0703A-101M Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strømmætning - Serie
390 mA
Producenter
Bourns Inc.
DC-modstand (DCR) - Parallel
715mOhm maks.
Serie
DC-modstand (DCR) - Serie
2,64Ohm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Afskærmning
Afskærmet
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Antal spoler
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktans - Forbundet parallelt
100 µH
Monteringstype
Overflademontering
Induktans - Seriekoblet
397.6 µH
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Strømklassificering - Parallel
730 mA
Højde
0,142" (3,60mm)
Strømklassificering - Serie
367 mA
Grundlæggende varenummer
Strømmætning - Parallel
790 mA