SRF0703-331M
SRF0703-331M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF0703-331M
DigiKeys varenummer
SRF0703-331MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRF0703-331MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRF0703-331MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF0703-331M
Beskrivelse
INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afskærmet 2 Spole induktor array 1.32 mH Induktans – Forbundet parallelt 330 µH Inductance - Connected in Parallel 2,16Ohm maks. DC Modstand (DCR) – Parallel 420 mA Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRF0703-331M Modeller
Kategori
Strømmætning - Parallel
440 mA
Producenter
Bourns Inc.
Strømmætning - Serie
220 mA
Serie
DC-modstand (DCR) - Parallel
2,16Ohm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
DC-modstand (DCR) - Serie
8,25Ohm maks.
Varestatus
Aktiv
Afskærmning
Afskærmet
Antal spoler
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktans - Forbundet parallelt
330 µH
Monteringstype
Overflademontering
Induktans - Seriekoblet
1.32 mH
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Strømklassificering - Parallel
420 mA
Højde
0,142" (3,60mm)
Strømklassificering - Serie
211 mA