SRF0703-1R5M
SRF0703-1R5M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF0703-1R5M
DigiKeys varenummer
SRF0703-1R5MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRF0703-1R5MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRF0703-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF0703-1R5M
Beskrivelse
INDUCT ARRAY 2 COIL 1.5UH SMD
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afskærmet 2 Spole induktor array 6 µH Induktans – Forbundet parallelt 1.5 µH Inductance - Connected in Parallel 19,1mOhm maks. DC Modstand (DCR) – Parallel 4.64 A Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRF0703-1R5M Modeller
Kategori
Strømmætning - Parallel
6.52 A
Producenter
Bourns Inc.
Strømmætning - Serie
3.26 A
Serie
DC-modstand (DCR) - Parallel
19,1mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
DC-modstand (DCR) - Serie
110mOhm maks.
Varestatus
Aktiv
Afskærmning
Afskærmet
Antal spoler
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktans - Forbundet parallelt
1.5 µH
Monteringstype
Overflademontering
Induktans - Seriekoblet
6 µH
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Strømklassificering - Parallel
4.64 A
Højde
0,142" (3,60mm)
Strømklassificering - Serie
2.32 A